Dmuchańce Rzeszów

Obsługa imprez Podkarpacie


Atrakcja dla dzieci i młodzieży na małe i duże imprezy.
Gwarancja rozkręcenia każdej imprezy.

Wynajem dmuchańców Rzeszów

Dobrej zabawy i głośnego śmiechu Waszych pociech nie będzie końca, gdy na festynie, urodzinach, weselu czy też Komunii na terenie Rzeszowa oraz całego Podkarpacia, pojawi się jeden bądź kilka dmuchańców.

Wynajem dmuchańców w Rzeszowie i na terenie całego Podkarpacia zapewnia niezapomniane przeżycie. Kładziemy nacisk, by nasze dmuchańce były bezpieczne oraz ciekawe. Wszyscy dobrze wiemy, że szczęśliwe dziecko to takie, które może się wybiegać, wyskakać, a przede wszystkim wyczerpać swoją energię podczas świetnej zabawy.

Zobacz film prezentujący dmuchańce

Zobacz jak bawiliśmy się podczas jednego z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

By móc wszystko zobaczyć z innej perspektywy, najpierw trzeba się ciut wysilić, czasem pokonać parę przeszkód lub po prostu wspiąć się na górę. Na koniec „sfrunąć” w dół, próbując być szybszym niż wiatr.

Dlaczego warto wybrać nasze dmuchańce?

Jakość

Dmuchańce zostały nabyte od wysoko cenionych producentów i posiadają atesty oraz ubezpieczenia.

Bezpieczeństwo

Nasze dmuchańce zawsze są nadzorowane przez przeszkolony personel, który czuwa nad bezpieczeństwem osób korzystających z urządzenia.

Bezobsługowy

Wybierając nasze dmuchańce muszą Państwo zapewnić tylko dostęp do prądu oraz powierzchnię na której ma zostać rozłożone urządzenie. Wszystkim innym zajmą się nasi pracownicy.

Dmuchańce w naszej ofercie

W swojej ofercie posiadamy dmuchany zamek wyposażony nie tylko w zjeżdżalnię, ale również ściankę wspinaczkową, trampolinę i tunel, dużą zjeżdżalnię Delfin lub Ośmiornicę, które składają się z dwóch torów zjazdowych oddzielonych sznurkową drabinką wejściową oraz średnie równie efektowne zjeżdżalnie jednotorowe z podobizną smoka lub małpki. Z kolei dla najmłodszego pokolenia proponujemy place zabaw Jungle lub Mały Multi Zamek.

Wynajmij Dmuchańca

Kontakt

Palmonutka Elżbieta Kozik-Bundyra

37-500 Jarosław
ul. Pogodna 54

NIP: 5170295273
REGON: 181153571

Dmuchańce Rzeszów obsługa imprez
Format 2020-03-25 01:05:23. Pozostaw to pole puste by użyć daty zatwierdzenia formularza.