Chcesz zatańczyć w chmurach?

Zarezerwuj ciężki dym na wesele

Efektowny taniec w chmurach na Studniówki oraz Wesela Rzeszów i okolice

Część osób zastanawia się, po co narażać się na dodatkowe koszty wynajmu ciężkiego dymu? Po pierwsze, bo jest on wspaniałą i niepowtarzalną atrakcją podczas wymarzonej uroczystości oraz dla efektownych ujęć. Dodatkowo proponujemy zamknąć oczy i wyobrazić sobie możliwość wkroczenia w dorosłość w nietuzinkowy sposób. Część osób zastanawia się, po co narażać się na dodatkowe koszty wynajmu ciężkiego dymu? Po pierwsze, bo jest on wspaniałą i niepowtarzalną atrakcją podczas wymarzonej uroczystości oraz dla efektownych ujęć. Dodatkowo proponujemy zamknąć oczy i wyobrazić sobie możliwość wkroczenia w dorosłość w nietuzinkowy sposób.

Wideo z realizacji Tańca w chmurach

Masz wątpliwości co do efektu?

Ciężki dym jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy niepewnie czują się na parkiecie, pozwala on zatuszować malutkie potknięć podczas tańca.

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu

Oferujemy Państwu wypożyczenie profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu wraz z osobą do obsługi podczas pierwszego tańca. Dzięki zastosowaniu technologii sublimacji suchego lodu otrzymujemy gęste chmury utrzymujące się przy podłożu. Błyskawiczne zadymianie w zaledwie kilka sekund pokryjemy cały parkiet gęstą mgłą. Ciężki dym powstały w ten sposób jest bezpieczny dla osób oraz nie uruchomi czujników dymu czy zraszaczy.

Ciężki dym w liczbach

0
lat na rynku
0
realizacji za nami
0
minuty - tyle trwa średnio pierwszy taniec

Taniec w chmurach Rzeszów

Spektakl w postaci tańca w chmurach z udziałem Państwa Młodych to wzruszający moment dla wszystkich gości. Pląsanie w dymie tworzy niezapomniany nastrój, pozwala nie tylko Młodej Parze, ale również gościom poczuć się jakby uczestniczyli w specjalnym dla nich przedstawieniu. W nocnej porze z tym magicznym przedstawieniem idealnie komponują się bańki mydlane, gra świateł. Dlatego doskonale nadaje się nie tylko podczas uroczystości typu Wesela, ale również na Studniówki w Rzeszowie i okolicy.

Taniec w chmurach Rzeszów | wynajem wytwornicy ciężkiego dymu

Dym powstały w wyniku połączenia podgrzanej wody z suchym lodem, oprócz zapewnienia pięknego efektu ale też jest bezpieczny. Ciężki dym nie tylko jest ciekawym elementem podczas pierwszego tańca, ale dodatkowo rewelacyjnie wygląda na zdjęciach i filmach. Wytwórnia dymu zapewni niepowtarzalny seans widowiskowy i zostanie zapamiętana przez Was i gości na wiele lat.

Kontakt

Palmonutka Elżbieta Kozik-Bundyra

37-500 Jarosław
ul. Pogodna 54

NIP: 5170295273
REGON: 181153571

Taniec w chmurach Rzeszów | wynajem wytwornicy ciężkiego dymu
Format 2020-03-25 01:06:11. Pozostaw to pole puste by użyć daty zatwierdzenia formularza.