Wynajem żywej maskotki

Bajkowe postacie na małe i duże imprezy


Każdy kojarzy żywe maskotki, jednak wielu z Was zapewne myśli nadają się tylko na imprezy dla dzieci.
Nic mylnego.

Żywe maskotki bajkowe postacie

Czy nie marzyliście kiedyś o spotkaniu z postacią z bajki? Dziś odwiedzić może Was ktoś o kim do tej pory mogliście tylko pomarzyć.

Minionki, bałwanek Olaf, Myszka Mini to przykładowi goście podczas Waszej imprezy sprawiający uśmiech na Waszej twarzy i innych. Kontakt milusińskich z ulubionym bohaterem bajki uwieczniony na zdjęciach będzie pamiątką na całe życie.

Bajkowe postacie

pomogą rozkręcić spotkanie, gdzie jest minimum dzieci, a maksimum dorosłych. Przez zabawę uczą i pobudzają fantazję. Roześmiany personel zachęci nawet zwolenników statecznej zabawy.

Czas, motyw, miejsce, ilość żywych maskotek uzależniona jest od ustaleń z klientem, który zawsze jest dla nas najważniejszy. Jesteśmy kulturalni, zabawni, elastyczni na różne sytuacje. Prowadzenie zabaw to dla nas przyjemność.

Decydując się na wynajęcie naszej żywej maskotki na imprezę firmową, urodzinową, Komunię, Wesele, Chrzciny na terenie Rzeszowa oraz okolicy mogą Państwo liczyć na zapewnienie wszystkim gościom dawki niezapomnianych wrażeń.

Ponadto żywe maskotki wynajęte na terenie Rzeszowa stawiają na bezpieczną a zarazem aktywną zabawę jak największej liczby gości.

W ofercie mamy również wynajem dmuchańców, fotobudkę oraz animatorów dla dzieci.

Wynajmij żywą postać z bajki

Kontakt

Palmonutka Elżbieta Kozik-Bundyra

37-500 Jarosław
ul. Pogodna 54

NIP: 5170295273
REGON: 181153571